O nás

Společnost G. P. S. Ofa působí na českém trhu se zdravotnickým materiálem od roku 1995, kdy vznikla jako obchodní zastoupení jednoho z největších výrobců zdravotních a kompresivních punčoch: německé firmy OFA BAMBERG GmbH. Během krátké doby se nabídka výrobků rozšířila, nejprve o funkční bandáže a ortézy holandské firmy Nea International b. v. vyráběné pod obchodní značkou PUSH® a dále pak o další produkty oborově spjaté se zaměřením firmy na flebologii a v poslední době stále více i na traumatologii, ortopedii a chirurgii ruky.

V roce 2001 jsme se stali výhradním dodavatelem produktů ORTHOFIX na český trh, tím jsme definitvně vstoupili na trh implantátů pro ortopedii a traumatologii. Dnes v naší nabídce naleznete špičkové produkty předních světových výrobců jako jsou MEDARTIS (Švýcarsko, systém dlah pro ruku a distální radius Aptus), AREX (Francie, speciální nástroje a implantáty pro chirurgii ruky, Ligamentotaxor, tendon spacery apod.), KeriMedical a další. Zajímavým doplňkem sortimentu pro oblast chirurgie ruky jsou termoplastické materiály pro individuální dlahování Turbocast, Turbocast Ortho a ostatní typy z nabídky holandské spoečnosti T-Tape company.

Kromě výrobků pro "nemocniční" použití stojí za povšimnutí i naše výrobky určené konečnému spotřebiteli. V naší nabídce naleznete ortopedické stélky Formthotics, oblíbenou obuv Chung-Shi Dux v mnoha provedeních, krémovou pěnu Allpresan, návleky na sádru proti vodě a mnoho dalšího.

 

Naše výrobky určené konečnému spotřebiteli můžete získat prostřednictvím prodejen (výdejen) zdravotnických pomůcek a potřeb, v některých lékárnách, u Vašeho ošetřujícího lékaře a nebo (v některých případech) přímo od nás. Od roku 2008 provozujeme internetový ochod Polojasno.cz.

Výrobky které nejsou určeny přímo pro konečného spotřebitele (pacienta), jako jsou například nástroje a implantáty pro ortopedii a traumatologii rádi nabídneme odborné lékařské veřejnosti (lékařům, fyzioterapeutům, zdravotnímu personálu) přímo. Kontaktujte nás, prosím, v případě Vašeho zájmu.

 

Po více než dvou letech úsilí a práce na implementaci zásad řízení kvality v oblasti zdravotnických prostředků podle standardů ISO 13485:2016 jsme úspěšně završili celý proces auditem společností LRQA a získáním certifikátu! 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2020 GPS Ofa s.r.o. - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.