Informace o dodání zboží

Zásilky jsou většinou odesílány do dvou pracovních dnů od obdržení platby a jsou odesílány většinou pomocí přepravní společnosti DPD nebo přes Zásilkovnu. Pokud preferujete odeslání přes Českou poštu, zvolte si tento způsob. Při volbě libovolné přepravní společnosti od nás obdržíte číslo zásilky abyste mohli danou zásilku sledovat. Zboží také můžete vyzvednout osobně v naší provozovně. Adresu provozovny naleznete v kontaktech.

Cena za přepravu v sobě vždy zahrnuje balné. Cena za balné je fixní bez ohledu na výši objednávky, zatímco cena přepravy se liší podle celkové hodnoty objednávky. Pro zachování nejnižší ceny za přepravu sdružujte více zboží do jedné objednávky. Zboží rozdělené do různých objednávek bude mít vyčísleno poštovné a balné pro každou objednávku zvlášť..

Zboží je vždy bezpečně zabaleno s ohledem na povahu daného zboží pro co nejlepší ochranu před poškozením.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2020 GPS Ofa s.r.o. - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.